indow.customerPrivacy.onMarketingConsentGranted(function () { })
nature's sunshine, nsp, naturalne ziola

Trawienie - jak radzić sobie w przypadku problemów z żołądkiem?

Trawienie - jak radzić sobie w przypadku problemów z żołądkiem?

Na dolegliwości ze strony układu pokarmowego skarży się coraz więcej osób. Po spożyciu posiłków odczuwają typowe objawy, do których zaliczają się bóle brzucha, wzdęcia, zaparcia, uczucie ciężkości czy przelewania się w jelitach.  

Od pewnego czasu, lekarze zauważają, że zwiększa się liczba pacjentów cierpiących na zespół jelita wrażliwego, nadwrażliwość na gluten. Dolegliwości te objawiają się podobnie, więc bardzo łatwo pomylić je ze sobą. Częściej jednak za bóle brzucha po posiłkach, złe trawienie czy wzdęcia obwiniamy gluten. W przypadku nadwrażliwości trzeba go ograniczyć, bo tylko to pozwoli pozbyć się przykrych dolegliwości. Bardzo często przyczyną problemów z trawieniem jest zespół jelita nadwrażliwego. To schorzenie, którego objawy nasilają się pod wpływem emocji. Jak w takim razie poradzić sobie podczas kłopotów z żołądkiem? Z pomocą przychodzi nam Food Enzymes.

Zawiera on wyważony kompleks enzymów trawiennych, dzięki czemu ułatwia trawienie i przyswajanie pokarmu, jest składnikiem kompleksowego leczenia alergii pokarmowej, atopowego zapalenia skóry, nieżytu żołądka, zapalenia jelita grubego itp., stabilizuje czynności flory bakteryjnej okrężnicy, harmonizuje przemianę materii. Food Enzymes ma najistotniejsze znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego. Wszystkie produkty trafiające do żołądka i jelit muszą ulec oddziaływaniu wystarczającej ilości enzymów. Tylko wtedy ma się pewność, że organizm przyswoi wszystkie cenne substancje, zawarte w pokarmie.

Badania naukowe wykazały, że dzięki suplementacji odpowiedniej mieszanki, która zawiera enzymy trawienne, dojrzałe osoby mogą zrobić znaczący krok w kierunku utrzymania zdrowego układu pokarmowego. Rezultatem tego, może być lepsze trawienie, mniejsze problemy żołądkowe oraz większe przyswajanie zasadniczych substancji odżywczych takich jak witamina K, D i kwasy omega 

Food Enzymes zawiera wyważony kompleks enzymów trawiennych,Szczególne znaczenie „Food Enzymes” ma w kompleksowej terapii większości chorób alergicznych, kiedy nieprzetrawione produkty mogą potencjalnie przekształcić się w alergeny.

Prawidłowe trawienie ma ogromne znaczenie dla organizmu, a zatem nie da się przecenić jego wpływu na zdrowie.

Food Enzymes zawiera wyważony kompleks enzymów trawiennych, oddziałujących na wszystkie składniki naszej codziennej diety. Na przykład pepsyna trawi białka w kwaśnym środowisku (HCL betainy), pankreatyna wytwarzana przez trzustkę – służy ona do lepszego trawienia białka, tłuszczów i węglowodanów w środowisku zasadowym okrężnicy, alfa-amylaza trawi skrobię, kwasy żółciowe zaś przygotowują tłuszcze do oddziaływania lipazy. Zawartość jednej kapsułki potrafi strawić 30 g białka, 30 g węglowodanów oraz 20 g tłuszczów.

Darmowa dostawa od 300 PLN
nature's sunshine, nsp, naturalne ziola do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl