Naturalne ZiolaFirma Natures Sunshine funkcjonuje na rynku już od ponad 40 lat. To czas w którym nabyto nieocenione doświadczenie w segmencie ziołolecznictwa. To także pierwsze na świecie przedsiębiorstwo, któremu udało się opracować stworzenie technologii, pozwalającej na umieszczenie ziół w kapsułkach przy jednoczesnym zachowaniu ich leczniczych właściwości. Obecnie, Nature’s Sunshine, to międzynarodowa organizacja funkcjonująca w ponad 50 krajach, nieustannie poszerzająca swoją działalność o kolejne państwa.

Wieloletnia współpraca

Od ponad 4 lat jesteśmy oficjalnym dystrybutorem produktów Natures Sunshine w Polsce. Regularnie bierzemy udział w targach i wykładach o tematyce medycyny naturalnej. Jesteśmy głęboko przekonani, że spotkania z naszymi odbiorcami, pozwalają nam na zbudowanie relacji, w których najważniejszą rolę odgrywa troska o zdrowie. Nasze stoiska można cyklicznie spotkać na największych konferencjach poświęconych zdrowiu w całej Polsce – między innymi w Gdańsku, Warszawie, czy Poznaniu. Nasze produkty, dziennie, znajdują dziesiątki tysięcy odbiorców. Specjalnie z myślą o Twoim zdrowiu, dostarczamy produkty certyfikowane, ze znajomego i sprawdzonego źródła pochodzenia.

Unikatowe produkty i formuły to Natures Sunshine

Natures Sunshine posiada w swojej ofercie starannie opracowane, zastrzeżone patentem artykuły, sformułowane, przez światowej klasy specjalistów – naukowców z ogromnym doświadczeniem i szeroką wiedzą na temat medycyny naturalnej oraz badań naukowych. Specjalnie tworzone przepisy, korzystnie wpływają na cały organizm człowieka, pozwalając na łatwe wchłanianie i wspomaganie pracy całego ciała.

Naturalne zioła

Numery kontaktowe naszych przedstawicieli:

502-557-473

Nasza skrzynka mailowa:

info@naturalneziola.pl