Kozieradka i tymianek
Kozieradka i tymianek
Skład:
Jedna kapsułka zawiera 475 mg Kozieradka pospolita (Trigonella foenum-graecum) + Macierzanka tymianek (Thymus vulgaris).
Właściwości:
Kozieradka pospolita i tymianek to idealne rozwiązanie na zapalenie oskrzeli, stany zapalne gardła, stosowane jest jako środek ułatwiający odkrztuszanie poprzez rozrzedzanie wydzieliny zalegającej w górnych drogach oddechowych. Posiada rwónież właściwości: przeciwzapalne, przeciwbakteryjne, ułatwiające trawienie, grzybobójcze.  
Opakowanie:
100 kapsułek.

Produkt jest szczególnie zalecany przy problemach z układem oddechowym. 

Produkt dostępny na zamówienie z UK, w przypadku chęci zakupu prosimy o wiadomość poprzez zakładkę kontakt, lub telefon do jednego z naszych konsultantów pod numerem 502-557-473.

83.00 Czytaj dalejSPRAWDŹ
kozieradka i koper włoski
Kozieradka i koper włoski (fenugreek and fennel combination)
Skład:
Mieszanka zapatentowana - 540 mg. Zawiera chrzan (Armoracia rustikana), dziewanna wielkokwiatowa (Verbaskum thapsus), kozieradka pospolita ( Trigonella foenum-graecum), koper włoski (Foeniculum vulgare ) oraz sadziec (Eupatorium perfoliatum)
Właściwości:
Zmniejsza kaszel i drapanie w gardle przy przeziębieniu i zapaleniu oskrzeli, pomaga w usuwaniu śluzu w drogach oddechowych, sprzyja normalizacji czynności układu oddechowego oraz zachowuje pełnowartościową funkcję błon śluzowych w drogach oddechowych.  
Opakowanie:
100 kapsułek.

Produkt jest szczególnie zalecany przy problemach z układem oddechowym. 

Produkt dostępny na zamówienie, w przypadku chęci zakupu prosimy o wiadomość poprzez zakładkę kontakt, lub telefon do jednego z naszych konsultantów pod numerem 502-557-473.

73.00 Czytaj dalejSPRAWDŹ
Ekstrakt z kozieradki i kopru
Ekstrakt z kozieradki i kopru
Skład:
Ekstrakt z kozieradki i kopru
Właściwości:
Ekstrakt z kozieradki i kopru ogrodowego jest jednym z kluczowych produktów systemu Nature's Sunshine (KSP) dla układu oddechowego. Jest to tradycyjna formuła stosowana przez dietetyków dla układu oddechowego i zapewnia określone składniki odżywcze, które odżywiają płuca.   Opakowanie: 59 ml

Suplement jest niezwykle polecany na wszelkie dolegliwości związane z układem oddechowym. 

Produkt dostępny na zamówienie z UK, w przypadku chęci zakupu prosimy o wiadomość poprzez zakładkę kontakt, lub telefon do jednego z naszych konsultantów pod numerem 502-557-473

80.00 Czytaj dalejSPRAWDŹ